Historie společnosti

Historie společnosti se píše od okamžiku, kdy dva bratři, Carl H. Dicke a Allen A. Dicke, založili v roce 1945 firmu v New Bremen v Ohiu. V dnešní době řídí společnost Crown již čtvrtá generace rodiny Dickeů.

Výroba řady kvalitních vysokozdvižných vozíků pro střednědobé použití začala v roce 1960. Crown se brzy stal nejrychleji rostoucí firmou zabývající se manipulační technikou. Vysokozdvižné vozíky Crown si získaly pověst bezpečných, spolehlivých a produktivních strojů díky referencím zákazníků po celém světě. Produkty společnosti Crown nadále sbírají uznání za dokonalost designu a získaly již více než 100 významných ocenění za design.

Dnes Crown vyrábí širokou škálu elektrických, dieselových a plynových vysokozdvižných vozíků a komponent v 19 výrobních provozech po celém světě. Prodej a servis produktů jsou řízeny sítí firemních a nezávislých dealerů umístěných na klíčových trzích. Prodejci a prodejní pracovníci jsou vyškoleni ve všech oborech.

Inovace v akci

Průmyslový design výrobků vychází z inovativních nápadů pro produktivitu, bezpečnost a životnost produktu. Naše snaha o vyřešení co nejlepší součinnosti obsluhy s vozíkem produkuje stroje s nejvyšší kapacitou a rychlostí. Díky začlenění přímé zpětné vazby obsluhy vozíků do našeho inovativního vývojového procesu dokážeme řešit problémy, které jsou pro naše zákazníky nejdůležitější.